GERİ DÖN e-Fatura uygulaması hakkında
16.08.2013

Zirve kullanıcılarının dikkatine;

Bilindiği gibi 2013 yılı sonuna kadar e-Fatura uygulamasına zorunlu olarak dahil olacaklar, 01.09.2013 tarihine kadar GİB na başvurmak zorundadır. Zirve olarak bu kapsamdaki müşterilerimizin, paket programlarımız (Ticari Paket, Finansman Paketi ve Üretim Paketi) aracılığı ile oluşturdukları faturalarının e-Fatura portalından gönderilebilmesi için yeni bir uygulama (yazılım) hazırlanmıştır.

Bu uygulamayı kullanmak için başvurunun "Gelir İdaresi Başkanlığı e-Fatura Portal Yöntemi (GİB Portal)" seçeneği ile yapılması (-daha önceden Mali Mühür Sertifikası almamış olanların- Hem Mali Mühür Sertifikası Hem de e- Fatura Uygulamasına Başvuru yapması) gerekmektedir. (Not: Mali mühür oluşturma aracı olarak "Akıllı Kart ve Kart Okuyucu" tercih edilmesi önerilir.)

Başvurularını tamamlamış ve mali mühür sertifikasını almış olan kullanıcılarımız Eylül ayı başında yeni uygulamamızı internet sayfamızdan indirip, (programlarımız aracılığı ile oluşturdukları) faturalarını GİB e-Fatura portalı üzerinden gönderebileceklerdir. Yeni yazılımın kullanım detaylarını barındıran metinler ve video görüntüleri yine eylül başından itibaren sayfamızda olacaktır.

Saygılarımızla...
Zirve Yazılım