Zirve Nova ve Yeni e-Dönüşüm süreçleri seminer tarihleri ve çekiliş sonuçları

MANİSA KAYSERİ DENİZLİ
Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Zuhal Dinler Şenay Bilir Baki Keser
Agahhan Başkurt
Besat Ateş
Bekir Canbolat
Selçuk Erdaş Bülent İlhan Cahit Baykal
Gürhan Demirden Yeliz Sökmen Büşra Demir Zeki Kaya Osman Akkılınç
    Ergün Bahar  
     
ŞANLIURFA VAN İSTANBUL
Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Ümit Bayram Hasan Yıldız Murat Yılmaz Abdurrahman Taşkıran Şemsettin Coşkun
Selahattin Yüksel
Müslüm Çakmak Şeyhmus Özipek Namık Keskin Hülya İliklerden Mehmet Ali Bayhan Şener Kibar
    Murat Adıyaman Selma Karagöl
     
EDİRNE DİYARBAKIR SİVAS
Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Şinasi Arda Osman Baskak Mehmet Yalçınkaya Hakan Kaya Leyla Emen Ömerül Faruk Topkaya
Şebnem Buket Kılıç Ferruh Vardar Şaban Çapa Mehmet Bal Nurettin Gürler Celil İrtem
           
     
MALATYA ANTALYA BURDUR
17 Kasım 2018 Cumartesi 20 Kasım 2018 Salı 21 Kasım 2018 Çarşamba
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Best Western Plus Khan Hotel (Kışlahan Otel) Burdur Ticaret Ve Sanayi Odası Seminer Salonu
Adres : Niyazi Mahallesi Buhara Caddesi No: 195 44100 MALATYA Adres : Elmalı Mahallesi, 7. Sk. No:10, 07040 Muratpaşa/Antalya Adres : Yeni Mahallesi, Şehit Teğmen Halil Demirörs Cad. No:2 Merkez/Burdur
14:00 - 16:30 14:00 - 16:30 14:00 - 16:30
     
ISPARTA ORDU HATAY
21 Kasım 2018 Çarşamba 22 Kasım 2018 Perşembe 27 Kasım 2018 Salı
Isparta Smmm Odası Toplantı Salonu Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Hatay Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası
Adres : PiriMehmet Mah.Belediye İşh.Kat:4 Merkez/ Isparta Adres : Bahçelievler mah. 295.sokak No:8 Altınordu/ORDU Adres : Dursunlu Mah. 15. Sok. No: 8 DEFNE - HATAY
09:30 - 12:00 14:00 - 16:30 14:00 - 16:30
     
KAHRAMANMARAŞ AFYON NİĞDE / AKSARAY
28 Kasım 2018 Çarşamba 29 Kasım 2018 Perşembe 04 Aralık 2018 Salı
Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası    
Adres : Bahçelievler Mah. 9001 Sok. No:13/A Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş    
14:00 - 16:30    
     
NEVŞEHİR YOZGAT BALIKESİR / BANDIRMA
06 Aralık 2018 Perşembe 11 Aralık 2018 Salı

13 Aralık 2018 Perşembe

   






ANKARA

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Melinda Öztürk Yıldız Gökhan Gaymaz
Ayşe Ören Serap Temur
Çağrı Yalçın Orhan Nuri Efe






BURSA

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Aydemir Aksaç İbrahim Pamuk
Ersel Karabayır Şehri Ramazan Elitok
Adalet Karahan Barbaros Yatci






İZMİR

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Gökhan Uğur Erkan Süha
Cemil Oğuz Hasbi Yazıcı
Bilge Bayram Çağlar Kılıç






ADAPAZARI

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Necdet Öğrenir Hüseyin Kaya
Barış Tudu Ömer Olkan Totrakam
Arif Güneş Filiz Topçu






KONYA

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Ali Çivici Ahmet Dikici
Kamil Damgacı Gökhan Güneş
Mahmut Erden Fethiye Emengen






ADANA

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Ömer Yılgınca Hüseyin Küreç
Levent Öndüç Sevgi Karagöz
Mevlüt Halıcı Mahir Erdemliğ






MERSİN

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
Erhan Hüseyinoğlu Gökhan Şahin
Erhan Şahin Umut Karabiberoğlu
Osman Uçar Mecit Kalender






GAZİANTEP

Zirve Nova Kazananlar Zirve e-Defter Kazananlar
İhsan Fettah Güvenöz Şiho Arslan
Mustafa Çelik Adem Can
Ali Cengiz Ayhan Savaş