Zirve Blog

Zirve Nova’da TÜRMOB Entegrasyon Anahtarı Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Ana Kullanıcı ile giriş yaparak “Admin İşlemleri”nde yer alan “Müşavir Bilgileri” modülüne giriş yapmalısınız. Açılan sayfada “Diğer Bilgiler” alanında “e-Beyanname Şifresi” kutusunun sağında bulunan “Türmob Entegrasyon Anahtarı” alanı yer almaktadır.

Açılan penceredeki kutucuğa e-Birlik sayfasından “Zirve” uygulaması için oluşturmuş olduğunuz Entegrasyon Anahtarı’nı kopyalayıp, bu kutucuğa yapıştırıp “Tamam (F2)” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Zirve Nova’da Müşavir Bilgileri alanında TÜRMOB Entegrasyon Anahtarı alanı dolu değil ise, fiş işlerken cari sorgulama yaptığınızda Entegrasyon Anahtarını yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Defter beyan kayıtlarınızı işlerken de cari sorgulama yaptığınızda TÜRMOB Entegrasyon Anahtarını girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Not: “TÜRMOB Entegrasyon Anahtarı” alanı Kasım ayının ilk haftasında verilecek olan otomatik güncelleme ile Zirve Nova programımızda yer alacaktır.

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği tarafından, muhasebe Yazılım Programlarının VKN ile Temel Mükellef Bilgileri Sorgu Servisinden Yararlanması Usulü Hakkında Duyuru yayınlanmıştır. 

İlgili duyuru: Muhasebe Yazılım Programlarının VKN ile Temel Mükellef Bilgileri Sorgu Servisinden Yararlanması Usulü Hakkında Duyuru

40612cookie-checkZirve Nova’da TÜRMOB Entegrasyon Anahtarı Ekleme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Zirve Eğitim

Yorum Ekle

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin