e-Fatura'ya geçişte harici özel entegratör kullanmayın, işinizi riske atmayın! Detaylı bilgi için tıklayın.
Bizi Arayın
Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33
Satış | İstanbul
0 (216) 550 65 65
Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Harici Özel Entegratör Kullanmayın, İşinizi Riske Atmayın!

13.05.2022

Son zamanlarda özelikle e-Fatura ve e-Defter içeriklerinde Zirve e-Dönüşüm ürünleri haricinde farklı özel entegratör kullanımından kaynaklanan veri ve veritabanı bozulmalarının sıklıkla yaşandığı gözlemlenmektedir. Veri bütünlüğünü ortadan kaldıran ve muhasebe kayıtlarında tutarsızlıklara sebep olan ciddi bozulmalar yaşanması nedeniyle Zirve Yazılım olarak kullanıcılarımızı tekrar bilgilendirme ihtiyacı doğmuştur.

Harici özel entegratör kullanımından kaynaklanan e-Fatura, e-Defter ve diğer e-belge ürünlerinde meydana gelen veri bozulmalarından Zirve Yazılım olarak sorumlu olmadığımızı, giderek artan bu durumların destek ekiplerimizde ciddi yoğunluğa sebep olması nedeniyle harici konnektör yazılımları kullanımı sonucu oluşan veri kayıplarını ve veritabanı bozulmalarını düzeltmeye yönelik destek veremeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz.

Zirve Programları sadece Zirve e-Dönüşüm ürünleriyle tam uyumlu olarak çalışır ve e-Fatura, e-Defter gibi tüm e-belge süreçlerinizi kesintisiz ve güvenle veri kaybı yaşamadan kullanmanızı sağlar. Zirve e-Dönüşüm ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Duyurular

26.11.2021 Mikro Yazılım Halka Arz İçin SPK’ya Başvurdu. 26.11.2020 Web Tabanlı Ofis Otomasyon Programı Irgat, Zirve Yazılım Ailesine Katıldı! 25.08.2020 İletişim numaralarımız yenilendi!