Depremden etkilenip zarar gören Mali Müşavirlerimize, 2023 yılı sonuna kadar Zirve Nova 2.0 Online Muhasebe Programı’nın kullanımını ücretsiz olarak sunacağız. Detaylar için tıklayın.
Bizi Arayın
Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33
Satış | İstanbul
0 (216) 550 65 65
Teknik Destek
0 (312) 473 28 00

İşinize Destek Kampanyası Finansman

İşinize destek olmak için genel ve ön muhasebe yönetiminin en kolay yolu Zirve Finansman, e-Fatura süreçlerini kesintisiz ve pratik bir şekilde yönetmeye yarayacak Zirve e-Fatura, son kullanıcıya kolayca e-arşiv faturalarınızı iletmenizi sağlayacak Zirve e-Arşiv Fatura paketi 500 Kontör hediyesi ile birlikte %20 indirimli!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 31.03.2023

Genel ve Ön Muhasebeniz Bir Arada

Genel ve ön muhasebenizi bir arada yönetebileceğiniz Zirve Finansman ile firmanızın ön muhasebe kayıtlarını ve detaylı cari, stok takibi yaparak müşterilerinizin gelen ve giden sipariş, irsaliye, fatura kayıtlarını kolayca tutun.

Zirve'nin Dijital Çözümleri ile Bir Adım Öndesiniz

Zirve e-Fatura ve e-Defter uygulamalarına geçin, işlerinizi dijital ortamda GİB standartlarına uygun, hızlı ve pratik şekilde yürütmeye hemen başlayın.

Fatura Süreçlerinde En Büyük Yardımcınız: Zirve e-Fatura

Zirve e-Fatura ile Finansman programınızda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı tek tıkla GİB'e iletin. e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

Hemen Kullanabileceğiniz 500 Kontör Hediye

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura süreçlerinizi Zirve Yazılım ayrıcalığı ile yönetmeye hemen başlamanız için, e-Mikro altyapısında olan kullanıcılara 500 kontör hediye.

Acele Edin, Fiyat Avantajından Yararlanın!

İşinize Destek Kampanyamız kapsamında hediye 500 kontör ile birlikte %20 indirimli avantajlı fiyatlardan yararlanmak için acele edin!

Kampanya Detayları

• e-Fatura/e-Arşiv ürün/hizmetler kampanya kapsamında yıllık olarak tanımlanır. İndirim ilk yıl uygulanır, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.
• Masaüstü lisans programlarında Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti ilk yıl ücretsiz olup, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.
• Kampanya kapsamında tanımlanan kontörler 1 yıl geçerlidir. e-Mikro alt yapısında olan kullanıcılara kontör tanımlanacaktır .
• Kampanya 09-31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.