Bizi Arayın
Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33
Satış | İstanbul
0 (216) 550 65 65
Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

Mali Müşavirler ve Mükellefler Birlikte Kazanıyor!

Mükellefleriniz %20 indirimli e-Dönüşüm kampanyasından sizin aracılığınız ile yararlansın, Mali Müşavir referans kodunuz ile hem mükellefleriniz ekstra %10 indirim kazansın hem de sizin sayenizde Zirve Yazılım'lı olan her bir mükellef için Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti (YGD) sürenizin yenileme tarihi +1 ay uzasın!

Zirve ile Yeni Tanışacak Mükellefleriniz İçin: İşiniz Rahat Olsun - Ticari

"İşiniz Rahat Olsun - Ticari" kampanyası ile ön muhasebe programı Zirve Ticari, Zirve e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve 500 kontörden oluşan paket şimdi %20 indirimli. Eğer mükellefiniz sizin referans kodunuz ile gelirse, %20 indirimin üzerine %10 ek indirim kazanıyor! Zirve Mali Müşavirlerimizin de, kampanyadan yararlanan her bir mükellefi için Zirve Programı YGD'si +1 ay uzasın!

Zirve Masaüstü Programı Kullanıcısı Mükellefleriniz İçin: Rahat Geçiş Kampanyası

Zirve Yazılım kullanıcılarına e-Fatura süreçlerini hızlandıracak Zirve e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve 500 Kontörden oluşan paket %20 indirimli! Eğer mükellefiniz sizin referans kodunuz ile gelirse, %20 indirimin üzerine %10 ek indirim kazanıyor! Pratik kullanımlı Zirve e-Fatura ile e-Fatura süreçlerini sorunsuz yönetmek için birebir. e-Fatura & e-Arşiv Fatura süreçlerini dijital yönetmeye hemen başlamanız için 500 kontör de pakete dahil. Zirve Mali Müşavirlerimizin de, kampanyadan yararlanan her bir mükellefi için Zirve Programı YGD'si +1 ay uzasın!

Yan sanayi konnektör kullanmayın, işinizi riski atmayın

Yan sanayi konnektör kullanan mükellefleriniz, verilerinin bozulması tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Zirve e-Fatura, kullanıcılarını güvenlik risklerine karşı daima korur. Üstelik, programa verilen her güncelleme, Zirve e-Fatura modülüne uyumlu olacağı için işinizi aksatacak durumlar ortadan kalkar. e-Dönüşüm süreçlerini sorunsuz yönetmeleri için mükelleflerinize Zirve e-Fatura'yı şimdi önerin işiniz kolaylaştırın.

Express Aktarım ile Mükelleflerden Fatura Aktarımı Çok Kolay

Zirve e-Fatura kullanan mükelleflerinizden fatura aktarımı, Express Aktarım ile çok pratik. Zirve kullanıcısı mükellefiniz ile sistem üzerinden eşleşin, mükellefiniz kağıt veya e-Faturalarını toplu olarak Express Aktarım üzerinden göndersin, aldığınız faturaları tek tek uğraşmadan tek tıkla anında otomatik muhasebeleştirin.

Kampanyadan nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.