Bizi Arayın
Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33
Satış | İstanbul
0 (216) 550 65 65
Teknik Destek

0 (312) 473 28 00

e-Fatura'ya Rahat Geçiş Kampanyası

Zirve Ticari veya Zirve Finansman, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve 500 kontör, şimdi tek pakette %20 indirimli! e-Fatura/e-Arşiv Fatura süreçlerini online yönetmenin rahatlığını yaşamanın şimdi tam sırası.

Kampanya Geçerlilik Tarihi 30.06.2021

Kağıtsız Ofise Merhaba Deyin

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan e-Fatura'ya Rahat Geçiş kampanyası ile Zirve’ye yükselin. Ön muhasebe süreçlerinizi kolayca yönetmenizi sağlayacak Zirve Ticari veya hem genel hem ön muhasebenizi beraber yönetebileceğiniz Zirve Finansman, e-Fatura süreçleriniz için işlevsel e-Dönüşüm çözümlerimiz Zirve Fatura, Zirve e-Arşiv Fatura ve 500 kontör içeren paketimiz şimdi %20 indirimli!

Zirve Ticari ile Ön Muhasebe Yönetimi Çok Kolay

Zirve Ticari ile işletmenizin ön muhasebe süreçlerini kolayca yönetin, zamandan ve iş gücünden tasarruf edin. Yıl sonu devir işlemleri gibi birçok işlemi tek tuşla halledin, program içinden tüm raporları ilgili firmaya tek tuşla mail olarak gönderin. Firmaların hizmet faturalarını ve gider kayıtlarını, şube hareketlerini, stoklarını kolayca takip edin.

Zirve Finansman ile Genel ve Ön Muhasebe Bir Arada

Ön muhasebe ve genel muhasebenizi birlikte yönetmenin en pratik yolu Zirve Finansman ile iş kontrolü tamamen sizde. Zirve Finansman’ın otomatikleştirilmiş süreçleri ile tanışın: KDV, Muhtasar, BA/BS Beyannamelerini otomatik hazırlayın, yıl sonu kapanış hesaplarını otomatik yapın. Bordro bölümünde yer alan otomatik puantaj işlemleri ile gibi pek çok işlemde hız kazanın.

e-Fatura’nın Pratikliği ile Tanışın

Zorunlu geçiş tarihlerini beklemeden şimdi e-Fatura'ya geçin; kâğıt, kargo, baskı, kartuş masrafını, kargoda zaman kaybetmeyi geride bırakın. Fatura süreçlerinizi temassız olarak güvenle yönetin. Zirve e-Fatura ile oluşturduğunuz e-Faturalarınızı kolayca GİB'e iletilip alın, gelen e-Faturaları tek tuşla Zirve programınıza aktarın. Mükellefin Cari Vergi No veya TC Kimlik No'sundan e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde kolayca görün. Tek menü üzerinden gönderilmeyi bekleyen, gelen, gönderilen, onay bekleyen, reddedilen e-Faturaları kolayca takip edin.

e-Arşiv Fatura ile Hızlanın

Zirve e-Arşiv Fatura ile e-Arşiv faturalarınızı karşı tarafa direkt olarak iletin. Faturayı bilgisayara indirme, yazdırma, ıslak imza alarak karşı tarafa postalama gibi zahmetli süreçlere elveda deyin. Zirve e-Arşiv Fatura ile e-Arşiv Faturalarınızı 10+ yıl boyunca saklayın, gerektiğinde eski e-Arşiv Faturalarınıza kolayca erişin. Dilerseniz kolayca logo ve imza ekleyerek faturalarınızı kişiselleştirin. *Kontörlerin kullanım süresi 365 gündür.

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.