Depremden etkilenip zarar gören Mali Müşavirlerimize, 2023 yılı sonuna kadar Zirve Nova 2.0 Online Muhasebe Programı’nın kullanımını ücretsiz olarak sunacağız. Detaylar için tıklayın.
Bizi Arayın
Satış | Ankara

0 (312) 473 30 33
Satış | İstanbul
0 (216) 550 65 65
Teknik Destek
0 (312) 473 28 00

İşinize Destek Kampanyası Ticari

İşinize destek olmak için ön muhasebe yönetiminin en kolay yolu Zirve Ticari, e-Fatura süreçlerini kesintisiz ve pratik bir şekilde yönetmeye yarayacak Zirve e-Fatura, son kullanıcıya kolayca e-arşiv faturalarınızı iletmenizi sağlayacak Zirve e-Arşiv Fatura paketi 500 Kontör hediyesi ile birlikte %20 indirimli!

Kampanya Geçerlilik Tarihi 31.03.2023
Sizi Arayalım

Ön Muhasebenin Kolayı: Zirve Ticari

Firmanızın ön muhasebe süreçlerini yönetmek Zirve Ticari ile çok kolay. Zirve Ticari sayesinde yıl sonu devir işlemleri, program içinden mail gönderme gibi birçok işlemi tek tuşla hallederek zamandan tasarruf edin. İthalat/İhracat Faturası kesin. Pratik şube takibi, stok seviye takibi ve depo takibi gibi işinizi kolaylaştıran özelliklerden yararlanın. İthalat ve İhracat yapan firmaların dosyalarını takip edin. Firmaların şube hareketlerini detaylı takip edin ve rapor alın. Stok kartlarındaki alış ve satış rakamlarını kayıtlı Excel tablosu üzerinden kolayca güncelleyin.

e-Fatura Süreçlerinin Pratik Yolu: Zirve e-Fatura

Pratik kullanımlı Zirve e-Fatura ile zahmetli fatura süreçlerini yönetmek artık çok kolay. Üstelik, kolay olduğu kadar da hızlı. Zirve e-Fatura ile programda oluşturduğunuz e-Faturalarınızı kolayca GİB'e iletip alın, e-Fatura'da GİB'e kayıtlı kullanıcı listesini otomatik güncelleyin. Tek menü üzerinden Gönderilmeyi Bekleyen/Gelen/Gönderilen/Onay bekleyen/Reddedilen faturaların takibini kolayca yapın. e-Faturalarınızı oluştururken mükellefin e-Faturaya tabi olup olmadığını anlık uyarı şeklinde görün, gelen e-Faturaları Zirve Programına tek tuşla aktarın.

e-Arşiv Faturalarınızı Son Kullanıcılara Kolayca Gönderin

Zirve e-Arşiv Fatura'nın işlevsel özellikleri ile tanışın. Faturayı bilgisayara indirme, yazdırma, ıslak imza alarak karşı tarafa postalama gibi zahmetli süreçlere veda edin. Zirve e-Arşiv Fatura ile e-Arşiv Faturalarınızı 10+ yıl boyunca saklayın, gerektiğinde eski e-Arşiv Faturalarınıza kolayca erişin. Gönderdiğiniz e-Arşiv Faturaların tekrar talep edilirse, Zirve e-Fatura ile aynı veya farklı maile pratik şekilde tekrar gönderin. İptal etmeniz gerektiği zaman program modülünden iptal etme imkanından yararlanın. Dilerseniz e-Arşiv faturalarınıza kolayca logo ve imza ekleyerek kişiselleştirin.

Hemen Kullanabileceğiniz 500 Kontör Hediye

e-Fatura ve e-Arşiv Fatura süreçlerinizi Zirve Yazılım ayrıcalığı ile yönetmeye hemen başlamanız için e-Mikro alt yapısında olan kullanıcılara 500 kontör hediye.

Dilerseniz Zirve Finansman Paketine Yükselin.

Genel ve ön muhasebe süreçlerinizi bir arada yönetmek isterseniz, Zirve Finansman, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve hediye 500 kontörden oluşan paketimizi tercih edebilirsiniz. Zirve Finansmanın güçlü entegrasyon ve bordro modülleri ile iş yönetiminizi daha etkili hale getirin. Yıl sonu kapanış hesapları gibi pek çok işlemi otomatik yapın, hızlı muhasebenin tadını çıkarın.

Fiyat Avantajından Yararlanmak için Acele Edin!

İşinize Destek Kampanyamız kapsamında hediye 500 Kontör ile birlikte %20 indirimli fiyat avantajından yararlanmak için acele edin!

Kampanya Detayları

• e-Fatura/e-Arşiv ürün/hizmetler kampanya kapsamında yıllık olarak tanımlanır. İndirim ilk yıl uygulanır, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.
• Masaüstü lisans programlarında Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti ilk yıl ücretsiz olup, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.
• Kampanya kapsamında tanımlanan kontörler 1 yıl geçerlidir. e-Mikro alt yapısında olan kullanıcılara kontör tanımlanacaktır .
• Kampanya 09-31 Mart tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Teşekkürler

Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.